Kim jest Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak? Karta Zawodnika

Kim jest Szalony Reporter? Osobowość i twórczość niektórych person ciężko skrócić do paru wyrazów, ale postarajmy się. Szalony Reporter, a właściwie Tomasz Matysiak, jest TikTokerem, który zyskał popularność komentując aktualności w Polsce.

Działania dziennikarskie “Szalonego Reportera” zyskały szczególnej widoczności po wybuchu wojny na Ukrainie. Gigantyczna popularność Tomasza nie jest jednak wynikiem jego relacji na temat konfliktu, ale postawa wobec naszych sąsiadów i błyskawiczna pomoc, której udzielił potrzebującym mieszkańcom Ukrainy i żołnierzom.

Szalony Reporter – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Szalony Reporter Szalony Reporter ~1978 42-45 lat 178 cm ~85 kg TBA 0-0-0
Imię i Nazwisko: Szalony Reporter
Zawodnik: Szalony Reporter
Data urodzenia: ~1978
Wiek: 42-45 lat
Wzrost: 178 cm
Waga: ~85 kg
Zasięg: TBA
Stoczone Walki (HL) 0-0-0

Szalony Reporter – wiek

Ciężko dokładnie oszacować kiedy powstała persona “Szalonego Reportera”, ale szacuję na przełom 2018 i 2019 roku. Szalony reporter bardzo dobrze chroni swoją prawdziwą tożsamość – możemy jedynie spekulować co do jego wieku i miejsca urodzenia.

Szalony Reporter prawdopodobnie urodził się w 1978 lub 1981 roku, czyli teraz może mieć od 42 do 45 lat.

Szalony Reporter – wzrost

Wzrost Szalonego Reportera również nie jest jeszcze znany. Jednak bazując na wspólnym zdjęciu Marcina Wrzoska i Tomasza Matysiaka, szacujemy, że Szalony reporter ma 178 cm wzrostu.

Szalony Reporter – waga

O zgrozo! Waga szalonego reportera również jest owiana tajemnicą. Bazując na jego wyglądzie, a także na fakcie iż został zestawiony z Michałem Cichym, obstawiamy, że Szalony Reporter waży około 85 kilogramów, a sama walka odbędzie się w limicie do 80 kg. To czy mamy rację okaże się już podczas ważenia High League 6.

Szalony Reporter – rekord

Szalony Reporter miał zawalczyć z Jackiem Murańskim, jeżeli Tańcula przegrałby z Ś.P. Mateuszem Murańskim. Do walki Matysiaka niestety nie doszło, przez co nie poznaliśmy jego parametrów, ani nie dodaliśmy wyniku do rekordu.

Jak nazywa się Szalony Reporter?

Za personą Szalonego Reportera kryje się Tomasz Matysiak.

Polsat News – Szalony Reporter

Szalony Reporter pojawił się w Polsat News 13 maja 2022, gdzie mówił o “ruskich trolach”. Nie udało nam się niestety dotrzeć do oryginalnego materiału, dlatego poniżej teaser nagrany przez samego Szalonego Reportera.