Kim jest Paweł „Prezes” Jóźwiak? Karta Zawodnika

Paweł Jóźwiak to biznesmen i osobowość publiczna, znana szczególnie w świecie sportów walki. Jest on prezesem jednej z największych organizacji MMA w Polsce, jaką jest FEN – Fight Exclusive Night. Pełni on tę funkcję od 2015 roku.

Paweł „Prezes” Jóźwiak – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Paweł Jóźwiak Prezes 12.03.1974 48 lat 191 cm 104,5 kg TBA cm 1-0-0
Imię i Nazwisko: Paweł Jóźwiak
Zawodnik: Prezes
Data urodzenia: 12.03.1974
Wiek: 48 lat
Wzrost: 191 cm
Waga: 104,5 kg
Zasięg: TBA cm
Stoczone Walki (HL) 1-0-0

Paweł Jóźwiak – wiek

Ile lat ma Jóźwiak? Paweł urodził się 12 marca 1974 roku, co oznacza, iż skończy on niedługo 49 lat.

Paweł Jóźwiak – wzrost

Paweł Jóźwiak jest wysokim mężczyzną gdyż ma on 191 cm wzrostu

Paweł Jóźwiak – waga

Oficjalną wagę Pawła poznamy podczas ceremonii ważenia FAME MMA 17.

Paweł Jóźwiak – FAME MMA

Paweł Jóźwiak zadebiutuje 03 lutego na FAME MMA 17, a jego przeciwnikiem będzie Michał “Boxdel” Baron. Stoczą oni walkę na zasadach MMA, w kategorii open, w  rzymskiej klatce. Będzie to emocjonujące starcie rywali pałających do siebie nienawiścią.

Paweł Jóźwiak – organizacja FEN

Paweł Jóźwiak jest prezesem zarządu organizacji FEN od 2015 roku. Jest to jedna z topowych organizacji sportów walki w Polsce. Wielu uważa, że znajduje się ona na drugim miejscu pod kątem popularności, zaraz po KSW.

Zawodnicy walczący w organizacji FEN odnosili duże sukcesy, gdyż wielu z nich stopniowo przeniosło się do UFC, jak i również do KSW.

Paweł Jóźwiak podzielił się chęcią utworzenia w przyszłości swojej organizacji, która skupiałaby się głównie na zakontraktowaniu celebrytów i influencerów. Miałaby to być organizacja freak fightowa, gdyż ostatnimi czasy taka forma zyskuje na popularności.

Paweł Jóźwiak – Najman

Konflikt między Paweł Jóźwiakiem i Marcinem Najmanem trwa od dłuższego czasu. Mężczyźni często wyrażali chęć stoczenia walki, lecz żaden nie chciał się zgodzić na warunki drugiego. Jóźwiak chciał aby walczyli w organizacji FEN, zaś Najman chciał walki w organizacji MMA-VIP. Koniec końców starcie miało miejsce w federacji walk na gołe pięści – Wotore 6, 21 października 2022. 

Jóźwiak zakończył walkę w pierwszej rundzie, nokautując Najmana. Sędzia został zmuszony przerwać walkę.

Paweł Jóźwiak – rekord

Rekord Pawła Jóźwiaka to 1-0-0. Jego jedyna walka miała miejsce na gali Wotore 6, a jego przeciwnikiem był Marcin Najman, mistrzem polskich freak fightów. Paweł wygrał przez TKO w pierwszej rundzie, kładąc przeciwnika na łopatki.