Kim jest Paulina Hornik? Karta Zawodnika

Paulina Hornik to znana polska influencerka. Jej konto na Instagramie liczy ponad 300 tysięcy obserwujących. Jest ona również członkinią projektu Natsu World, prowadzonego przez jej przyjaciółkę Natalię “Natsu” Karczmarczyk.

Paulina Hornik – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Paulina Hornik Hornik ~1998 25 lat 163 cm TBA TBA 1-0-0
Imię i Nazwisko: Paulina Hornik
Zawodnik: Hornik
Data urodzenia: ~1998
Wiek: 25 lat
Wzrost: 163 cm
Waga: TBA
Zasięg: TBA
Stoczone Walki (HL) 1-0-0

Paulina Hornik – wiek

Ciężko znaleźć informację o dokładnej dacie urodzin Pauliny, wiemy jednak że ma 25 lat.

Paulina Hornik – wzrost

Paulina ma 163 cm wzrostu.

Paulina – waga

Waga Pauliny będzie znana podczas ceremonii ważenia 17 marca 2023 roku.

Paulina Hornik – Prime Show MMA

Paulina debiutowała w federacji Prime Show MMA 3 1 października 2022 roku, a jej przeciwniczką była Martyna “Pysia” Zbirańska.

Paulina Hornik – High League

Paulina Hornik ma przed sobą debiutancką walkę na High League 6. Odbędzie się ona 18 marca 2023 roku. Jej przeciwniczką będzie Lexy Chaplin, znana polska influencerka, która ma za sobą trzy walki, z czego dwie wygrane i pas High League.

Paulina Hornik – drama z Lexy Chaplin

Po wygranej debiutanckiego pojedynku na High League 1, Natsu wypowiedziała się na temat przebiegu walki z Lexy. Paulina Hornik jako wierna przyjaciółka Natalii, bardzo jej dopingowała podczas walki i mocno cieszyła się gdy wygrała pojedynek. W filmiku widać jak Paulina przerywa wypowiedź Natsu i wypowiada się o Lexy, że “to miękka faja i tyle”. Po paru miesiącach, podczas walki Lexy vs. Fagata, Natsu i Paulina siedziały na widowni i nagrywały tik-toki.

Na jednym z nagrań słychać jak podczas odczytywania i przedstawiania zawodniczek w oktagonie, Paulina wypowiedziała się o Lexy “i przegrała”, mówiąc o poprzednim pojedynku z Natsu. Lexy wypowiedziała się na temat zachowania Pauliny, stwierdziła że było ono słabe i dlatego też nazwała ją “przydupasem Natsu”.

Paulina Hornik – związek z Natsu

Podczas wywiadu przeprowadzonego przez Żurnalistę na Spotify “Żurnalista x HIGH League”, Paulina Hornik wyjawiła, iż była ona w związku z Natalią “Natsu” Karczmarczyk. Ich związek zaczął się w trzeciej klasie liceum plastycznego, w którym się poznały. “Jak się dorasta, chce się spróbować nowych rzeczy, no i stwierdziłyśmy, że spróbujemy być razem, jako para.

No i ja tak stwierdziłam, że w sumie to nie jest dla mnie, ale Natalia wtedy, pamiętam, przynosiła mi takie karteczki z serduszkami, z napisami <kocham cię> […] Ja tak trochę to olałam, przestałam jej odpisywać, unikałam kontaktu z nią. Jej potem też przeszło”.

Marcin Dubiel skomentował wywiad Żurnalisty na twitterze.

Paulina Hornik – Natsu World

Jako przyjaciółka Natsu, nie mogło zabraknąć Pauliny w projekcie Natsu World, który wystartował w maju 2022 roku. Paulina jest jedną z 10 uczestników projektu, który działa na podobnej zasadzie jak Team X, czyli influencerzy mieszkają razem, tworzą content na Tik Toka i nagrywają razem filmy na Youtube.