Kim jest Lexy Chaplin? Karta Zawodnika

Lexy Chaplin jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Udziela się aktywnie na platformach jak Instagram, TikTok, Youtube.

Jej instagrama obserwuje ponad 2 miliony osób. Lexy zasłynęła biorąc udział w projekcie “Team X”, nagrywając filmiki na Youtube wraz z Julią Kosterą, Kacprem Błońskim i Marcinem Dubielem.

Lexy Chaplin – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Lexy Chaplin Lexy 08.07.1999 23 lat 170 cm 56 TBA 2-1-0
Imię i Nazwisko: Lexy Chaplin
Zawodnik: Lexy
Data urodzenia: 08.07.1999
Wiek: 23 lat
Wzrost: 170 cm
Waga: 56
Zasięg: TBA
Stoczone Walki (HL) 2-1-0

Lexy Chaplin – Wiek

Lexy ma 22 lata, urodziła się 8 lipca 1999 roku w Niemczech.

Lexy Chaplin – Waga

Podczas ostatniej walki na High League 4, Lexy ważyła 56 kg. Oficjalna waga zawodniczki znana podczas ceremonii ważenia.

Lexy Chaplin – Wzrost

Lexy Chaplin ma 170 cm wzrostu.

Lexy Chaplin – pochodzenie

Lexy wystąpiła gościnnie na odcinku “szczerze o życiu #2” Krystiana Wilczaka na Youtube. W wywiadzie Lexy opowiedziała, że urodziła się w Niemczech w lipcu 1999 roku. Jej tata jest amerykaninem i pochodzi z Nowego Jorku, z Brooklynu, a jej mama jest polką, która wychowała się częściowo w Niemczech, gdyż wyjechała tam jako nastolatka. Rodzice Lexy poznali się więc w Niemczech, potem wyjechali do Stanów Zjednoczonych, gdyż tata Lexi pracował w wojsku.

Musieli oni co parę lat zmieniać miejsce zamieszkania przez pracę ojca, często wracali do Niemiec, później znowu do Stanów Zjednoczonych, aż w końcu po rozwodzie rodziców w 2011 roku, Lexy z rodzeństwem i mamą przyjechała do Polski. Miała wtedy 12 lat, zamieszkała z rodziną w Kościerzynie, na Pomorzu, u babci, gdzie się wychowała.

Lexy Chaplin – Team X

Lexy zyskała na popularności w 2019 roku, gdy ogłosiła, że będzie brała udział w projekcie Stuarda Burtona “Team X”. Po roku trwania projektu, podczas którego wraz z Julią Kosterą, Marcinem Dubielem i Kacprem Błońskim nagrywali filmiki na Youtube, Lexy stwierdziła, że wyprowadza się z “Domu X”, ogromnej willi.

Jej decyzja spowodowana była tym, że nie czuła się tam komfortowo tak jak na początku projektu, gdyż nie dogadywała się z niektórymi uczestnikami jak np. Marcin Dubiel. Od tamtego momentu, kontynuowała ona solową karierę na Youtube.

Lexy Chaplin – High League

Lexy jest również zakontraktowaną zawodniczką federacji High League. Jest ona jedną z głównych gwiazd tej federacji, jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy tej organizacji. 

Lexy stoczyła już 3 walki w swojej karierze, aktualnie przygotowuje się ona do czwartego starcia. Przeciwniczkami Lexy były Natsu i Fagata. Lexy swoją pierwszą walkę stoczyła na High League 1 z Natsu, którą wygrała jednogłośna decyzją sędziów Natalia. Jej druga walka miała miejsce na High League 2 z Agatą “Fagatą” Fąk.

Lexy rozpoczęła tą walką, do tej pory, nieprzerwany ciąg wygranych, gdyż wygrała ona przez TKO w pierwszej rundzie. Trzecią walką był rewanż z Natalią “Natsu” Karczmarczyk, walką o pas na High League 4. Po trzech przewalczonych rundach, jednogłośną decyzją sędziów wygrała Lexy. 

Następną walkę Lexy stoczy na High League 6, która odbędzie się 18 marca 2023 roku w Spodku w Katowicach. Jej przeciwniczką będzie przyjaciółka Natsu, influencerka Paulina Hornik.

Lexy Chaplin – Marcin Dubiel

Marcin Dubiel ogłosił na swoim Instagramie w marcu 2021, rozstanie z Lexy Chaplin. Influencerzy byli w prywatnym związku parę miesięcy. Post ten zrobił ogromny “bad buzz” w internecie, gdyż internauci, i sama Lexy, uważali, że jeśli związek nie był publiczny to jaki sens miało opublikowanie informacji o rozstaniu.