Kim jest Wiktoria „Wiki” Jaroniewska? Karta Zawodnika

Wiki to polska influencerka, która zadebiutowała w freak fightach podczas 14 galii FAME MMA. Sport nie jest jej obcy, Wiki uprawia piłkę ręczną oraz zajmuje się dietetyką. Podczas jej debiutu na FAME MMA dużo osób zastanawiało się, kim jest, co robi na co dzień. Spróbujemy więc wam przybliżyć nieco faktów na temat tej zawodniczki.

Wiktoria „Wiki” Jaroniewska – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Wiktoria Jaroniewska Wiki 15.09.2001 21 lat 174 cm 63,4 kg 168 cm 2-0-0
Imię i Nazwisko: Wiktoria Jaroniewska
Zawodnik: Wiki
Data urodzenia: 15.09.2001
Wiek: 21 lat
Wzrost: 174 cm
Waga: 63,4 kg
Zasięg: 168 cm
Stoczone Walki (HL) 2-0-0

Wiki – imię i nazwisko

Wiki skrót i pseudonim od jej imienia, czyli Wiktoria. Zawodniczka nazywa się Wiktoria Jaroniewska.

Wiktoria Jaroniewska – wiek

Wiktoria urodziła się 15 września 2001 roku, skończy ona zatem 22 lata w 2023 roku.

Wiktoria Jaroniewska – wzrost

Wiktoria Jaroniewska ma 174 cm wzrostu.

Wiktoria Jaroniewska – waga

Podczas swojej ostatniej walki, Wiki ważyła 60,6 kg. Jej oficjalną wagę poznamy podczas ceremonii ważenia dzień przed walką, ale spodziewać się można, iż Wiki ważyć będzie w okolicy 63kg, gdyż limit wagowy wynosi 64 kg na FAME MMA 17.

Wiktoria Jaroniewska – FAME MMA

Wiki stoczy swoją trzecią walkę podczas 17 galii FAME MMA. Debiutowała na FAME MMA 14, mimo że nie była oficjalną zawodniczką. Dowiedziała się o swoim debiucie parędziesiąt godzin przed walką, gdyż federacji potrzebowała zastępstwa na miejsce znanej influencerki “Sheeya”, która doznała kontuzji. 

Wiki zawalczyła więc z Lala Laluną. Ich walka trwała pełne trzy rundy, wygrała ja jednak Wiki po niejednogłośnej decyzji sędziów, było to jej pierwsze zwycięstwo i początek kariery we freak fightach. 

Swoja drugą walkę, Wiki stoczyła z influencerką Martirenti, Martą Rentel. Tę walkę również wygrała, walkę zakończyła technicznym knock-out’em w drugiej rundzie.

Wiktoria Jaroniewska – rekord

ekord Wiki to 2-0-0, 2 wygrane i żadnej porażki. Imponujące! Ciekawe jak się zaprezentuje podczas swojej trzeciej walki.

Wiktoria Jaroniewska – przeciwniczka FAME MMA 17

Wiktoria Jaroniewska zawalczy z Klaudią Kołodziejczyk, aka Sheeya, podczas FAME MMA 17. Będzie to jej trzecia walka, z czego druga do której przygotowywuje się z “pełnym czasem”. 

Już 3 lutego będziemy mogli zobaczyć ją w oktagonie.

Wiktoria Jaroniewska – piłka ręczna

Wiktoria Jaroniewska prenuje od paru lat piłkę ręczna, jest ona skrzydłową i występuje na pozomie 1. ligi w zespole UKS Dziewięćdziesiąt Legnica

Wiktoria Jaroniewska – dietetyka

Wiktoria bardzo angażuje się w rozpowszechnianie zdrowego stylu życia. Na swoich social mediach rozpisuje ona diety oraz plany treningowe.

Wiktoria Jaroniewska – związek

Wiki jest aktualnie w związku z piłkarzem Damianem Kasprzakiem, który jest obrońcą w Polonia-Stal Świdnica.