Kim jest Wacław “Wac Toja” Osiecki? Karta Zawodnika

Wac Toja – czyli Wacław Osiecki – to raper urodzony 12 czerwca 1994 w Kisielicach, miasteczku znajdującym się niemal na granicy trzech północnych województw. Wac Toja znany jest z nietypowego, unikalnego głosu i zdolności tworzenia nietypowych, ale melodycznych i pozostających w głowie utworów. Raper jest również częścią QueQuality, a już od gali FameMMA 17 – jednym z zawodników.

Wacław “Wac Toja” Osiecki – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Wacław Osiecki Wac Toja 12.06.1994 28 lat 190 cm 89,9 kg 192 cm 0-0-0
Imię i Nazwisko: Wacław Osiecki
Zawodnik: Wac Toja
Data urodzenia: 12.06.1994
Wiek: 28 lat
Wzrost: 190 cm
Waga: 89,9 kg
Zasięg: 192 cm
Stoczone Walki (HL) 0-0-0

Wacław “Wac Toja” Osiecki – wiek

Wac Toja ma obecnie 28 lat – wbrew niepoprawnie podawanym informacjom, raper urodził się 12 czerwca 1994, czyli swoje 29 urodziny będzie obchodził dopiero za pół roku!

Wacław “Wac Toja” Osiecki – wzrost

Wzrost rapera jest już znany! Wac Toja mierzy 190 cm wzrostu.

Wacław “Wac Toja” Osiecki – waga

Wac Toja waży 99 kg, co stawia go w bokserskiej kategorii ciężkiej (zaczyna się od 91kg), jednak pamiętajmy, że swój debiut Wac Toja “odwalczy” w kategorii K-1.

Wac Toja – FAME MMA

Nic nie wskazywało na to, że jeden z raperów QueQuality zostanie zawodnikiem Fame MMA. Jednak pod koniec 2022 roku, federacja ogłosiła,że raper Wac Toja odbędzie swój debiut w siedemnastej edycji gali, która będzie miała miejsce 3 lutego na Tauron Arenie w Krakowie. Pierwszym przeciwnikiem, z którym przyjdzie się zmierzyć Wacławowi, będzie Sebastian Fabijański.

Wac Toja – dziewczyna

Wac Toja nie przekazywał w swoich mediach społecznościowych informacji, jakoby był w związku. Wacław osiecki prawdopodobnie nie jest obecnie w stałym związku, innymi słowy – nie ma dziewczyny.