Kim jest Tomasz “Gimper” Działowy? Karta Zawodnika

Gimper jest znaną polską osobowością medialną, youtuberem, influencerem. 

Zaczął swoją karierę w 2011 roku, otwierając swój kanał na Youtubie. Po 5 latach zdobył on swój pierwszy milion subskrybentów na tej platformie. Aktualnie ma on ich ponad 2 miliony.

Tomasz “Gimper” Działowy – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Tomasz Działowy Gimper 17.04.1994 28 lat 170 cm 70,5 kg 178 cm 0-1-0
Imię i Nazwisko: Tomasz Działowy
Zawodnik: Gimper
Data urodzenia: 17.04.1994
Wiek: 28 lat
Wzrost: 170 cm
Waga: 70,5 kg
Zasięg: 178 cm
Stoczone Walki (HL) 0-1-0

Jak nazywa się Gimper?

Gimper to nikt inny jak Tomasz Działowy.

Gimper – wiek

Gimper urodził się 17 kwietnia 1994 roku w Kołobrzegu. Ma on rocznikowo 29 lat.

Gimper – wzrost

Gimper ma 170 cm wzrostu.

Gimper – waga

Gimper waży 75 kg. Jego oficjalna waga znana będzie w dzień ceremonii ważenia FAME MMA.

Gimper – agencja

Od 2014 roku, Tomek Działowy prowadzi przedsiębiorstwo Vidmo, którego jest współwłaścicielem. Jest to agencja kreatywna, marketingowa, która zajmuje się kampaniami reklamowymi dla firm oraz pomaga PR’owo kanałom na Youtubie.

Gimper – klub Hunter

Gimper pod koniec 2022 roku, kupił warszawski klub sztuk walk – siłownia. Klub ten nazywał się Fit Fight i znajdował się na warszawskim Ursynowie. Był on w opłakanym stanie, gdyż ściany, sufity, sprzęty rozpadały się. Razem z trenerem i wspólnikiem Krzysztofem Węgrowski, Gimper postanowił odkupić klub i zainwestować pieniądze w jego remont. 

Klub nazywa się “Hunter: MMA fight club”.

Remont zaczął się 24 grudnia i trwał do 1 stycznia. Oficjalne otwarcie przebiegło 2 stycznia.

Gimper – FAME MMA

Gimper ma przed sobą swoją drugą walkę w federacji FAME MMA. Jego debiut miał miejsce na FAME MMA 14, a jego zawodnikiem był Mateusz “Tromba” Trąbka. Nie był to jednak udany debiut Gimpera, gdyż przegrał on z Trombą w drugiej rundzie przez TKO. 

Następnym przeciwnikiem Gimpera będzie Czarmageddon, czyli Czarek Jóźwik.

Gimper – rekord

Gimper stoczył jak dotychczas jedną walkę. Jego debiut w FAME MMA nie był udany, ponieważ przegrał on z Trombą. Jego rekord wynosi więc 0-1-0. 

Czy uda mu się zwyciężyć z Czarmageddonem? Dowiemy się tego przy okazji 17-stej gali FAME MMA, która odbędzie się 03 lutego na tauron Arenie w Krakowie.

Gimper – Laluna

Jedną z ostatnich najgłośniejszych dram związanych z Gimperem była drama z byłą uczestniczką FAME MMA, Laluną. Do konfrontacji doszło podczas programu Cage FAME MMA prowadzonego przez Sylwestra Wardęgę. Laluna była zaproszona do programu, iż miała zawalczyć na FAME MMA 14 z dziewczyną Gimpera – Sheeyą. Gimper wtedy szykował się na debiut, a jego przeciwnikiem był wyżej wymieniony Tomba. 

Do incydentu doszło krótko po rozpoczęciu programu. Po krótkiej wymianie zdań, Gimper spytał się Laluny czy ma założoną szczękę, a ta pod wpływem emocji i gniewu sięgnęła po szklankę wody i oblała Gimpera, za niestosowny komentarz.

Komentarz wypowiedziany był przez Tomka prawdopodobnie przez to, iż według niego była zawodniczka miała biały, wręcz karykaturalny uśmiech.

Gimper – dziewczyna

Gimper jest w związku od trzech lat ze znaną polską influencerką i trenerką personalną, Klaudią Kołodziejczyk, szerzej znaną jako Sheeya.

Gimper – przeszczep włosów

Gimper mimo młodego wieku, borykał się zakolami i łysieniem. W sierpniu 2020 roku, opublikował film na swoim kanale, w którym zwierzył się, iż podjął się dwóch prób zabiegu przeszczepu włosów.

Pierwszy zabieg miał miejsce w styczniu 2019 roku, który nie przyniósł pożądanych efektów. Po roku, czyli w styczniu 2020 roku podjął się on drugiej próbie u innego lekarza i wtedy każdy mógł zauważyć dużą zmianę w jego wyglądzie.

Gimper –  Taniec z Gwiazdami

Gimper wziął udział w 9 edycji Tańca z Gwiazdami, która miała miejsce na przełomie marca- maja 2019 roku. Gimper wraz ze swoją partnerką Natalią Głębocką doszli do finału, lecz finalnie zajęli drugie miejsce i tym samym ustąpili Joannie Mazur i Janowi Klimentowi.