Kim jest Sebastian “Alterboy” Fabijański? Karta Zawodnika

Alterboy jest znanym polskim aktorem i raperem, mowa bowiem o Sebastianie Fabijańskim. Od lat szkolnych pisał on teksty i próbował rapować. Starał się on dostać do państwowej szkoły aktorskiej, lecz za pierwszym razem nie udało mu się. Po roku w prywatnej szkole aktorskiej spróbował drugi raz i dostał się do Państwowej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Jednak po roku, został on wyrzucony ponieważ był problematycznym uczniem. 

W 2009 roku rozpoczął on swoją karierę aktorską a po paru latach zaczął ją przeplatać z rapem.

Sebastian “Alterboy” Fabijański – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Sebastian Fabijański Alterboy 14.06.1987 35 lat 186 cm 89,4 kg 190 cm 0-0-0
Imię i Nazwisko: Sebastian Fabijański
Zawodnik: Alterboy
Data urodzenia: 14.06.1987
Wiek: 35 lat
Wzrost: 186 cm
Waga: 89,4 kg
Zasięg: 190 cm
Stoczone Walki (HL) 0-0-0

Sebastian Fabijański – wiek

Sebastian Fabijański urodził się 14 czerwca 1987 w Warszawie, ma on rocznikowo 35 lat.

Sebastian Fabijański – wzrost

Sebastian Fabijański ma 186 cm wzrostu.

Sebastian Fabijański – waga

Sebastian Fabijański waży aktualnie 93 kg. Ma on do zrzucenia 3 kg aby zejść do limitu wagowego, który wynosi 90 kg.

Sebastian Fabijański – kariera

Sebastian wystąpił w wielu znanych polskich serialach i filmach. Zadebiutował w 2009 roku, w paru odcinkach Plebanii jako Majkel. Następnie rozpoznawalność dał mu udział w filmie Patryka Vegi Pitbull. Niebezpieczne kobiety, w którym zagrał Remigiusza Puchalskiego, czarny charakter. Użyczył on również swojego głosu w produkcji jak Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy.

Sebastian Fabijański – Maffashion

Sebastian Fabijański był w paroletnim związku z Maffashion, mają oni również dziecko Bastiana Jana. Urodził się on we wrześniu 2020 roku. Ich związek zakończył się niespodziewanie, kiedy paparazzi spotkali ich wychodzących osobno z kancelarii. Okazało się, że spotkali się oni aby sprzedać posiadłość, willę, którą kupili krótko wcześniej.

Sebastian Fabijański – Rafalala

W temat rozstania Sebastiana i Maffashion wkradł się temat możliwej zdrady Fabijańskiego z Rafalalą. Rafalala to transpłciowa internetowa skandalistka. Wrzuciła ona filmik, na którym widnieje Fabijański. Internauci zaczęli snuć domysły, iż może Fabijański ma romans z Rafalalą. Fabijański odniósł się do tego mówiąc, że leki i narkotyk, który najprawdopodobniej dostał, odcięły mu film. Sprawa została od razu zgłoszona do prokuratury. 

Rafalala wypowiedziała się również w tej sprawie, i powiedziała, że Fabijański nie chce publicznie przyznać tego, że Maffashion go zdradziła z wieloma mężczyznami. Miałaby ona zbyt dużo do stracenia, pracując swoim wizerunkiem. 

Wielokrotnie podczas konferencji, Fabijański negował jakiekolwiek plotki jakoby miał romans z Rafalalą, temat został w sumie wyczerpany.