Kim jest Paweł “Scarface” Bomba? Karta Zawodnika

“Scarface” to pseudonim Pawła Bomby. Paweł zadebiutował na High League 3, walkę stoczył z Mateuszem “Tarzanem” Leśniakiem. Pierwszy pojedynek zakończył się dla Bomby niepowodzeniem.

Drugi występ Pawła Bomby miał miejsca na High League 4, podczas którego zawalczył z Amadeuszem “Ferrari” Roślikiem. Była to niestety jego druga porażka.

Paweł “Scarface” Bomba – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Paweł Bomba Scarface 1998 33 lata 186 cm 89,4 kg TBA 0-2-0
Imię i Nazwisko: Paweł Bomba
Zawodnik: Scarface
Data urodzenia: 1998
Wiek: 33 lata
Wzrost: 186 cm
Waga: 89,4 kg
Zasięg: TBA
Stoczone Walki (HL) 0-2-0

Paweł “Scarface” Bomba – waga

Na ceremonii ważenia High League 4, Bomba ważył 81,8 kg. Aktualna waga zawodnika to 89,4 kg.

Paweł “Scarface” Bomba – wzrost

Paweł “Scarface” Bomba ma 186 cm wzrostu.

Paweł “Scarface” Bomba – wiek

Bomba urodził się w Olsztynie lecz dokładna data urodzin nie jest znana. Wiadome jest to, że zawodnik ma 33 lata.

Paweł “Scarface” Bomba – rekord

Paweł ma na swoim koncie 2 walki, z czego 2 przegrane. Zawalczył on na High League 3 z Mateuszem “Tarzanem” Leśniakiem i na High League 4 z Ferrarim.
Swój trzeci pojedynek stoczy na High League 5 z Mateuszem “Muran” Murańskim.

Paweł “Scarface” Bomba – dziewczyna

Paweł Bomba był w związku ze znaną freak fighterką, nie mniej znaną z kontrowersji, Kamilą Smogulecką, czyli Zusje. Ich związek trwał przez rok. Zusje, po ich zerwaniu, zadzwoniła podczas “rundek” na High League 3 i poruszyła prywatne tematy Bomby jak np. temat dziecka Bomby i kwestia alimentów.

Temat został jednak przerwany i nie został już więcej poruszony, a do tego momentu nie jest wiadome kim jest matka dziecka.

Paweł “Scarface” Bomba – konflikt z Amadeuszem Ferrari

Następny konflikt, w który wciągnięty był Bomba, miał miejsce przy okazji High League 4, podczas którego walczył on z Amadeuszem “Ferrari” Roślikiem. Ferrari miał głębszą relację z Zusje, po jej rozstaniu z Bombą, lecz nie oficjalizowali oni swojego związku. Pojawiały się więc podejrzenia, że ich relacja była pod publikę.

Podczas “rundek”, wyczuć można było złą krew pomiędzy zawodnikami gdyż obaj byli w przeszłości w relacji z Zusje, co naturalnie wywoływało między nimi zgrzyt.

Paweł “Scarface” Bomba – prawnik?

Bomba zdradził podczas wywiadów, że ukończył studia prawnicze. Jego aplikacja została odrzucona z powodu kar poniesionych za łamanie prawa, przekraczając prędkość jadąc autem.