Kim jest Paweł „Leh” Lehmann? Karta Zawodnika

Paweł Lehmann jest polskim streamerem na platformie Twitch.TV. Jego kanał można znaleźć pod pseudonimem “Leh_TV”. Leh zyskał popularność grając w H1Z1, czyli grę na zasadach Battle Royal.

Paweł „Leh” Lehmann – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
TBA
Imię i Nazwisko:
Zawodnik:
Data urodzenia:
Wiek:
Wzrost:
Waga:
Zasięg: TBA
Stoczone Walki (HL)

Paweł „Leh” Lehmann – waga

Podczas ceremonii ważenia na High League 5, Paweł „Leh” Lehmann ważył 84 kg.

Paweł „Leh” Lehmann – wzrost

Paweł „Leh” Lehmann ma 181 cm wzrostu.

Paweł „Leh” Lehmann – wiek

Paweł „Leh” Lehmann ma 29 lat. Dokładna data jego urodzin nie jest znana.

Paweł „Leh” Lehmann – rekord

Leh na swoim koncie nie ma jeszcze żadnej stoczonej walki, a zatem będzie to jego debiut. Już 10 grudnia zobaczymy go po raz pierwszy w oktagonie i dowiemy się czy położy rywala na łopatki.

Paweł „Leh” Lehmann – kim jest?

Paweł „Leh” Lehmann zyskał popularność grając w H1Z1, czyli grę na zasadach Battle Royal. W 2017 roku, gdy gra była bardzo popularna, Leh, inspirując się zagranicznym streamerem, rozpoczął swoją przygodę w świecie H1Z1.

Bardzo szybko stał się jednym z topowych graczy w tym uniwersum. Dzięki popularności, którą dzięki niej zyskał, został zauważony przez twórców gry i zaproszony na międzynarodowy turniej All-Stars, podczas którego nagrodą dla najlepszego gracza było 200 tys. dolarów. Leh zajął wtedy drugie miejsce i dostał 40 tys. dolarów jak i 5 tysięcy za najlepszego strzelca drugiej mapy. 

Przed sławą, Leh był półprofesjonalnym graczem CS:GO, lecz nie wybił się on w tamtym okresie.

Paweł „Leh” Lehmann – depresja

W czerwcu 2022, Leh wrzucił post na Instagrama, w którym informuje swoich fanów, widzów, iż zmaga się z depresją. 

Choroba pojawiła się u niego już 4 lata temu. “Od 4 lat zmagam się z depresją, a ostatnio także z wypaleniem zawodowym. Na samym początku nie brałem pod uwagę, że to może być to.”.

Leh napisał również, że udało mu się znaleźć psychoterapeutę, który mu pomógł stanąć na nogi, nie ma już takich stanów depresyjnych jak kiedyś, ale pojawiło się u niego wypalenie zawodowe, przez które musiał sobie zrobić przerwę, gdyż gry nie dawały już mu frajdy.

Streamer podzielił się swoją historią, ponieważ tak jak wspomniał na filmie na YouTube, nie jest już dla niego problemem mówienie na temat tej choroby.

Paweł „Leh” Lehmann – High League

Leh zaliczy 10 grudnia swój debiut w walkach freak fightowych. Będzie to pojedynek w formule bokserskiej na małe rękawice. Jego przeciwnikiem będzie Dawid “Diables” Porwisiak, popularny streamer, z formacji “HOPAKI”.