Kim jest Natalia “Natsu” Karczmarczyk? Karta Zawodnika

Natsu to pseudonim influencerki, youtuberki, instagramerki i tiktokerki Natalii Karczmarczyk.

Natsu – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Natalia Karczmarczyk Natsu 11.12.1997 25 lat 160 cm 54,8 kg TBA 1-1-0
Imię i Nazwisko: Natalia Karczmarczyk
Zawodnik: Natsu
Data urodzenia: 11.12.1997
Wiek: 25 lat
Wzrost: 160 cm
Waga: 54,8 kg
Zasięg: TBA
Stoczone Walki (HL) 1-1-0

Natsu – waga

Waga zawodniczki nie została jeszcze ogłoszona. Podczas jej ostatniej walki na gali High League 4, we wrześniu 2022, Natsu ważyła 54,8 kg.

Natsu – wzrost

Natsu ma 160cm wzrostu.

Natsu – wiek

Natalia Kaczmarek pochodzi z Siemianowic Śląskich, urodzona w 1997 roku. Obchodzi urodziny początkiem grudnia. Natsu ma 25 lat.

Natsu – rekord

Jak do tej pory, Natsu stoczyła dwie walki, i to z tą samą przeciwniczką – Lexy Chaplin. 

W sierpniu 2021 roku, Natalia wygrała jednomyślną decyzją sędziów swoją pierwszą walkę po trzech rundach na High League 1. We wrześniu 2022, stoczyła ona ponownie walkę z Lexy Chaplin, która chciała rewanżu.

Niestety Natsu przegrała, lecz aby wypełnić kontrakt, zgodziła się na trzecią walkę, z Fagatą!

Walka ta będzie miała miejsce na High League 5 w Łodzi.

Kim jest Natsu?

Natsu znajduje się w czołówce topowych polskich influencerek- youtuberek. Znana dawniej jako “Ewka” z paradokumentu “Szkoła”, w 2018 roku otworzyła swój kanał na Youtube, na którym publikowała krótkie humorystyczne filmiki.

Na przełomie marca- kwietnia 2020 roku, dołączyła do projektu Team X. Była ona członkinią kończącej się pierwszej edycji tego projektu razem z Lexy Chaplin, Julią Kosterą, Marcinem Dubielem i Fagatą.

Końcem 2020 roku, po rozpadzie pierwszego Teamu X, została “Boss B*tch” Teamu X 2, tworząc content przez ponad rok z innymi youtuberami jak m.in. Moniką Kociołek, Patrycją Mołczanow, Julią Żugaj i innymi.

Pod koniec 2021 roku, po roku daily w Teamie X 2, oznajmiła, iż odchodzi z projektu i otwiera swój własny, “Natsu World”, w którym brać udział będą jej znajomi jak i osoby z castingów do tego projektu.

Natsu – związek

Natalia jest w związku z Marcinem Dubielem. Związek, wokół którego kręci się dużo kontrowersji, został publicznie potwierdzony przez Marcina Dubiela początkiem maja 2022, podczas jednego z wywiadów na High League.

Para influencerów, zaczęła ostatnio częściej pokazywać się w internecie dzięki streamom Marcina na platformie Twitch. 

Streamy te rozpętały burzę na Twitterze, gdzie widzowie zaczęli zauważać dziwne traktowanie Natsu przez Dubiela. Natsu jednak wypowiedziała się na ten temat, na jednym ze streamów, tłumacząc, że jej to nie przeszkadza, gdyż mają oni po prostu taką relację.