Kim jest Michał „Boxdel” Baron? Karta Zawodnika

Boxdel to bardzo znana osobowość w polskim internecie. Swoją popularność zyskał na platformie Youtube. Jego pierwszym kanałem był “iDelti”, na którym wstawiał filmiki z gry Minecraft. Jego drugi kanał “Boxdel” powstał pod koniec 2014 roku i zyskał duża popularność.

Na tym kanale można było znaleźć filmiki na temat różnych ciekawostek o innych twórcach internetowych, jak i gier. Po jakimś czasie, Boxdel postawił na transmisję na żywo, tworzył on bliższą relację ze swoją widownią. Na streamach omawiał aktualności polskiego internetu i twórców.

Michał „Boxdel” Baron – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Michał Baron Boxdel 02.03.1995 27 lat 181 cm 120,5 kg 193 cm 1-2-0
Imię i Nazwisko: Michał Baron
Zawodnik: Boxdel
Data urodzenia: 02.03.1995
Wiek: 27 lat
Wzrost: 181 cm
Waga: 120,5 kg
Zasięg: 193 cm
Stoczone Walki (HL) 1-2-0

Jak nazywa się Boxdel?

Boxdel to pseudonim, którym posługuje się iDelti – Michał Baron.

Boxdel – wiek

Boxdel urodził się 2 marca 1995 roku w Poznaniu, ma on zatem rocznikowo 28 lat.

Boxdel – wzrost

W swoim filmie na Youtubie “TALL GUY – ile Boxdel ma wzrostu?”, Boxdel przyznał się, iż od zawsze kłamał na temat swojego wzrostu. Uzasadnił to, iż zmagając się z nadwagą, tłumaczył swoją wagę tym, że jest wysoki i po nim mocno nie widać tych dodatkowych kilogramów. Dlatego zawsze mówił, że ma 190 cm. “Im więcej centymetrów sobie dodawałem, tym łatwiej było mi uzasadniać swoją wagę” – mówi Boxdel.

Jego prawdziwy wzrost to 181 cm.

Boxdel – waga

Boxdel nie kłamał wyłącznie na temat swojego wzrostu. Dowiedzieliśmy się z tego samego filmiku, iż Michał miał ogromny problem z otyłością. Przyznał się, iż najwięcej w swoim życiu ważył 137 kg. Jego aktualna waga jest o wiele mniejsza, ale nie chce na razie jej zdradzać. Poznamy ją dopiero podczas ceremonii ważenia na FAME MMA 17.

Boxdel – włodarz FAME MMA

Boxdel jest jednym z czterech założycieli federacji FAME MMA. Pozostałą trójką są Wojtek Gola, Rafał Pasternak i Krzysztof Rozpara. FAME MMA powstało w 2018 roku, i z każdym rokiem cieszy się większą sławą i rozpoznawalnością. 

Razem z Wojtkiem Golą, są oni włodarzami FAME, a ich udziały to 20% każdy. Pozostałej dwójce, Rafałowi i Krzysztofowi przysługuje każdemu 30%.

Boxdel – walki 

Boxdel, mimo roli włodarza, jest on też zawodnikiem. Stoczył on w federacji 3 walki. 

Pierwsza z nich miała miejsce podczas FAME MMA 1, a jego przeciwnikiem był Jakub “Guzik” Szymański. Boxdel wygrał przez TKO w pierwszej rundzie. Była to jego jedyna wygrana.

Druga walka miała miejsce na FAME MMA 4, Boxdel walczyć wtedy z Jakubem “Kubańczykiem” Flasem. Kubańczyk wygrał w pierwszej rundzie przez TKO. 

Jego ostatnia walka sięga listopada 2021 roku na FAME MMA 12, stoczył on ją z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Decyzja sędziów była jednogłośna, Don Kasjo wygrał pojedynek. 

Następnym przeciwnikiem Boxdela będzie Paweł Jóźwiak, a ich starcie odbędzie się na FAME MMA 17.

Boxdel – rekord

Rekord Boxdela wynosi 1-2-0. Ma on przed sobą 4 wyjście do oktagonu. Czy tym razem przerwie złą passę i sięgnie po swoje drugie zwycięstwo? Tego dowiemy się już 03 lutego podczas FAME MMA 17.

Boxdel – Jóźwiak

Paweł Jóźwiak będzie następnym przeciwnikiem Boxdela. Ich walka odbędzie się na FAME MMA 17, 03 lutego 2023 roku. Stoczą oni pojedynek MMA w klatce rzymskiej, w kategorii open.

Widać złą krew między zawodnikami, a ich konflikt staje się coraz ciekawszy dla publiczności. 

Panele z udziałem tych dwóch zawodników podczas konferencji, były bardzo emocjonujące i nerwowe. Nie ukrywali oni do siebie nienawiści i niechęci, a temu wszystkiemu towarzyszyło dużo przekleństw i przepychanek.

Pewnie zastanawiacie się co łączy te dwie osoby?

Paweł Jóźwiak jest prezesem organizacji FEN. Po powstaniu federacji FAME MMA, krytykował on otwarcie projekt. Boxdel postanowił więc odpowiedzieć na krytykę Jóźwiaka, przez co odbijali sobie piłeczkę. 

Na początku 2022 roku, powstała nowa organizacja freak fightów – Prime Show MMA. Zarząd FEN-u był powiązany w tworzenie tej organizacji, a co za tym idzie, Paweł Jóźwiak również. Boxdel sugeruje, że Jóźwiak jest też włodarzem Prime’u, gdyż Tomek Olejnik na instastory nazwał go “szefem” i życzył mu powodzenia. Jóźwiak nadal podtrzymuje swoją wersję i nie przyznaje się do zarzutów Boxdela, jakoby był on szefem Prime Show MMA.

W jednym z wywiadów Jóźwiak wyzwał Boxdela do walki proponując mu pierwszy pojedynek w FAME MMA, a drugi u niego w federacji FEN. “Jest taka jedna, zaprosiona świnia, ty pierdolony grubasie […] wieprzu zapasiony, wyzwałeś mnie, to dawaj zróbmy to […] pierwsza walka u Ciebie, rewanż u mnie, jak masz jaja to chodź do mnie ty tłusta świnio.” – wypowiedział się Jóźwiak w stronę Boxdela. 

Boxdel oskarża Jóźwiaka o to, że podkradł od FAME MMA pomysł na biznes. W filmiku Boxdela “Włodarz” na Youtubie, możemy zobaczyć pełną wypowiedź Michała Barona: “Mam satysfakcję, że koleś, który najpierw udawał kolegę zarządu, a potem chciał nam ukraść biznes, bezczelnie podpierdolił wszystkie pomysły, formaty, metody działania, teraz się bije u nas za przeciętną stawkę. […] Mówimy o gościu, który najpierw udawał kolegę, potem za plecami odpalił coś, co w jego mniemaniu miało być konkurencją FAME. Próbował podbierać naszych zawodników i zawodniczki, którzy byli na kontraktach, a teraz przychodzi do FAME dostać wpierdol.” 

Boxdel zapowiedział również, że podczas następnej konferencji FAME MMA 17, dowiemy się więcej faktów na temat Jóźwiaka.

Czy konflikt zawodników zakończy się w oktagonie?

Boxdel – zdrowie

Boxdel w paru filmach na Youtubie, jak i na konferencjach FAME MMA, wypowiedział się na temat swojego zdrowia. Otyłość, z którą boryka się od dobrych paru lat, przysporzyła mu wielu poważnych problemów zdrowotnych, zagrażając życiu i zdrowiu. Miał on podejrzenie nowotworu, lecz diagnoza go nie potwierdziła.

Mimo to z organami jak i układem pokarmowym Michała było bardzo źle. Stwierdził więc, że musi on zmienić swoje życie o 180 stopni.

Boxdel – dziewczyna