Kim jest Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk? Karta Zawodnika

Sheeya, to polska influencerka, która prowadzi swoją działalność na wielu portalach jak Instagram, Tik Tok, Youtube i OnlyFans. Jest ona również trenerką personalną oraz posiada stronę internetową z planami treningowymi i żywnościowymi.

Sheeya – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Klaudia Kołodziejczyk Sheeya 15.07.2001 21 lat 169 cm 63,8 kg 172 cm 0-0-0
Imię i Nazwisko: Klaudia Kołodziejczyk
Zawodnik: Sheeya
Data urodzenia: 15.07.2001
Wiek: 21 lat
Wzrost: 169 cm
Waga: 63,8 kg
Zasięg: 172 cm
Stoczone Walki (HL) 0-0-0

Jak nazywa się Sheeya?

Sheeya jest pseudonimem internetowym Klaudii Kołodziejczyk.

Sheeya – wiek

Ile lat ma Sheeya? Dużo osób zadaje sobie to pytanie. Tu znajdziecie odpowiedź! Sheeya ma 21 lat, urodziła się 15 lipca 2001 roku. W 2023 roku, skończy 22 lata.

Sheeya – wzrost

Według nieoficjalnych źródeł, Sheeya ma 169 cm wzrostu. Oficjalny wzrost będzie znany przed walką.

Sheeya – waga

W jednym ze swoich styczniowych filmów na platformie YouTubie, Sheeya przyznała się do faktu, iż zbijanie wagi jest dla niej ciężką kwestią. Jej neutralna waga waha się od 70 do 72 kg, lecz na potrzeby walki z Wiktorią Jaroniewską, Sheeya musiała zbić 8 kg. Limit wagowy, w którym zawodniczki będą walczyć to 64 kg. Miesiąc przed walką Sheeya oświadczyła, że zostało jej 3,5 kg do oficjalnej wagi.

Sheeya – FAME MMA

Sheeya jest zawodniczą w federacji FAME MMA. Jest ona zakontraktowana na parę walk, więc jeśli wszystko dobrze pójdzie, zobaczymy ją kilka razy w oktagonie. Sheeya została ogłoszona w kwietniu 2022 roku, miała zawalczyć na 14 galii FAME MMA, a jej przeciwniczką miała być Lala Laluna.

Niestety do walki nie doszło, gdyż Sheeya doznała podczas treningów kontuzji kciuka, przez co Laluna stoczyła walkę z Wiktorią Jaroniewską (aktualną przeciwniczką Sheeyi).

Sheeya – klub sportowy

Sheeya trenuje do walki na FAME 17 trzy miesiące. Sheeya przygotowuje się do walki w klubie Hunter MMA Fight Club w Warszawie. Jest to klub jej chłopaka Gimpera, który został otwarty początkiem stycznia 2023 roku. Jej trenerem jest Krzysztof Węgrowski.

Sheeya – rekord

Sheeya miała zadebiutować w FAME MMA 14, lecz doznała ona kontuzji. Jej debiut odbędzie się więc podczas FAME MMA 17. 

Jej aktualny rekord to 0-0-0.

Sheeya – związek

Sheeya jest w związku z Gimperem, Tomaszem Działowym. Jest on rozpoznawalnym Youtuberem, influencerem i osobowością medialną.

Zadebiutował on w freak fightach podczas FAME MMA 14, w 2023 roku stoczy on swoją drugą walkę podczas FAME MMA 17.