Kim jest Karol „Karolek” Dąbrowski? Karta Zawodnika

Karolek to polski youtuber działający na tej platformie od 2010 roku. Karolek pochodzi z Knurowa, aktualnie mieszka w Poznaniu. 

Zaczął on od nagrywania Let’s Play’ów z gier jak Silent Hill 5, później założył nowy kanał “TheKaroLIFE”, na którym dalej rozwijał pasję do gier, jak i parodiował odcinki Niekrytego Krytyka.

Do jednej z najbardziej znanych serii na swoim kanale jest “ Misz Mówi”, która charakteryzuje się wykonywaniem wyzwań proponowanych przez fanów. Został on zapamiętanych przez widzów dzięki swojemu specyficznemu poczuciu humoru. Niestety mimo dużej liczby subskrypcji na YouTube, staje się on powoli zapomnianym twórcą.

Karol „Karolek” Dąbrowski – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Karol Dąbrowski Karolek 11.09.1995 27 lat 175 cm 83 kg 184 cm 0-0-0
Imię i Nazwisko: Karol Dąbrowski
Zawodnik: Karolek
Data urodzenia: 11.09.1995
Wiek: 27 lat
Wzrost: 175 cm
Waga: 83 kg
Zasięg: 184 cm
Stoczone Walki (HL) 0-0-0

Jak się nazywa Karolek? Karolek imię i nazwisko

Karolek to pseudonim internetowy Karola Dąbrowskiego.

Karolek – wiek

Karolek urodził się 11 września 1995 roku. W tym roku kończy on więc 28 lat.

Karolek – wzrost

Dokładny wzrost Karolka nie jest znany, najprawdopodobniej waha się on w okolicy 175 cm.

Karolek – waga

Oficjalna waga Karolka będzie znana podczas ceremonii ważenia na FAME MMA 17. Jak podaje federacja, jego aktualna waga to 83 kg.

Karolek – FAME MMA

Karolek zadebiutuje podczas gali FAME MMA 17, a jego przeciwnikiem będzie Łukasz “Mandzio” Samoń. 

Zawodnicy zmierzą się ze sobą już 3 lutego 2023 roku, a ich pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 95 kg, w K-1, małych rękawicach.

Karolek jest a wiele niższy od swojego przeciwnika, gdyż ma on około 175 cm wzrostu, a Mandzio aż 190 cm. Karolek będzie musiał postawić więc na taktykę i skuteczność, gdyż atutem jego przeciwnika będzie zasięg.

Konflikt Karolek – Mandzio

Gdy mówimy o tych dwóch twórcach, pierwsze co nam przychodzi do głowy to konflikt, który ciągnie się od lat pomiędzy nimi. Wszystko zaczęło się od nagrania przez Mandzia odcinka Q&A, w którym wspomina on on Karolku w jednym z pytań. Karolek zaś niezadowolony z wypowiedzi Mandzia i odpowiedział na krytykę w swoją stronę, na stories na Instagramie.

Karolek zarzuca wiele rzeczy Mandziowi, jak np. że Mandzio rozpowszechnia na jego temat brednie i nieprawdę, jest chorągiewką i wypowiada się negatywnie o wielu twórcach, hipokryzję itd.

Oskarżył go również za uderzenie dziecka na obozie Stars4Fans oraz Naruciaka, innego polskiego youtubera.

Mimo iż ich konflikt został niby zakończony parę lat temu, bazują oni swoją wymianę zdań na konferencjach właśnie na tym wątku.

Karolek – rodzina

Karolek jest w związku małżeńskim z Joanną Opiołą od 2022 roku. Są oni razem od 2014 roku. Maja razem córeczkę o imieniu Antonina.

Karolek – rodzeństwo

Karolek ma siostrę o imieniu Ksenia. Występowała ona często na jego odcinkach jak np. “Baby food challenge” albo “One bite challenge”.