Kim jest Denis “Bad Boy” Załęcki? Karta Zawodnika

Denis Załęcki, jako Bad Boy, znany jest fanom freak fightów. W internecie nie ma zbyt wiele informacji na temat jego życia przed walkami, wiadome jest jedynie to, że od piątego do piętnastego roku życia trenował karate. Z zamiłowania do sportów walki, trenował on również kickboxing, jest on parokrotnym mistrzem Polski w tej dziedzinie.

Denis “Bad Boy” Załęcki – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Denis Załęcki Bad Boy 17.05.1997 25 lat 183 cm 106,4 kg TBA 4-4-0
Imię i Nazwisko: Denis Załęcki
Zawodnik: Bad Boy
Data urodzenia: 17.05.1997
Wiek: 25 lat
Wzrost: 183 cm
Waga: 106,4 kg
Zasięg: TBA
Stoczone Walki (HL) 4-4-0

Denis Załęcki – wiek

Denis Załęcki ma 25 lat, urodził się 17 maja 1997 roku w Toruniu.

Denis Załęcki – wzrost

Denis Załęcki mierzy 183 cm wzrostu.

Denis Załęcki – waga

Podczas swojej ostatniej walki na High League 4, Denis ważył 106,4 kg. Walczy on w wadze ciężkiej. 

Dokładna waga znana będzie dzień przed walką na High League 6.

Denis Załęcki – Lexy Chaplin

Podczas przygotowań i konferencji High League 4, Lexy dostała pytanie o to kto jest najprzystojniejszym zawodnikiem HL, i odpowiedziała, że Denis Załęcki. W wywiadzie z Kaniowskim powiedziała, że mogłaby pójść z Denisem na randkę, ale byłoby to bardzo dziwne.

Internauci zarzucali im jednak, że na siłe próbują stworzyć ship aby przyciągnąć większą widownie i zwiększyć liczbę sprzedanych PPV na High League 4.

Denis Załęcki – High League

Denis Załęcki jest zakontraktowanym zawodnikiem High League. Wystąpił on na gali High League 2, High League 3, High League 4. Obecnie szykuje się na walkę z Pawłem Tyburskim, która będzie miała miejsce na High League 6. 

Jego poprzednimi przeciwnikami na High League byli Alan Kwieciński, Mateusz Kubiszyn i Artur Szpilka. Denis, jako zawodnik High League, wygrał z Alanem na High League 2, i przegrał 2 razy, z Kubiszynem i z Szpilką.

Denis Załęcki – walki

Denis Załęcki zaczął swoją karierę freak fightową w 2020 roku, gdyż wystąpił na Wotore 2, przeciwko Markowi Samociukowi. Walka odbyła się w MMA, zwycięzcą okazał się Marek.

Następnie walczył on w Gromda 2 i 3, poniósł on wtedy 2 wygrane z Danielem Soczyńskim i Kacprem Olszewskim, i jedną przegraną z Vasylem Halych. 

We wrześniu 2021 stoczył on walkę z Jussi Halonen na EFM Show 2, wygrywając z Finlandczykiem.

Denis Załęcki – rekord

Denis Załęcki ma na swoim koncie 8 walk, 4 wygrane i 4 przegrane.

Walka Denis Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn

Walka Denisa Załęckiego i Mateusz Kubiszyna odbyła się w niecodziennych warunkach. Została ona bowiem przeniesiona ze względów bezpieczeństwa, gdyż podczas gali High League 3 doszło do zamieszek na trybunach. Ich walka odbyła się więc 2 tygodnie później, 20 czerwca 2022 roku, w sekretnym miejscu.