Kim jest Amadeusz “Ferrari” Roślik? Karta Zawodnika

Amadeusz Roślik to osobowość publiczna, która przed freak-fightami nie była mocno znana. Posiada on swój kanał na Youtube, na którym nie jest zbyt aktywny, jak i profil na Instagramie, który liczy ponad 500 tys. subskrypcji. 

Jeśli chodzi o życie Amadeusza przed walkami i sławą, ukończył on liceum matematyczno-informatyczne oraz rozpoczął studia na kierunku skandynawistycznym, lecz ich nie ukończył.

Amadeusz “Ferrari” Roślik – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Amadeusz Roślik Ferrari 23.03.1995 27 lat 177 cm 77,5 kg 176 cm 5-5-0
Imię i Nazwisko: Amadeusz Roślik
Zawodnik: Ferrari
Data urodzenia: 23.03.1995
Wiek: 27 lat
Wzrost: 177 cm
Waga: 77,5 kg
Zasięg: 176 cm
Stoczone Walki (HL) 5-5-0

Amadeusz Ferrari Roślik – wiek

Ferrari urodził się 23 marca 1995 roku w Ustce, ma on zatem 27 lat.

Amadeusz Ferrari Roślik – wzrost

Ferrari ma 177 cm wzrostu.

Amadeusz Ferrari Roślik – waga

Podczas oficjalnej ceremonii ważenia, waga pokazała, iż Ferrari waży 77,5 kg

Amadeusz Ferrari Roślik – FAME MMA

Amadeusz Ferrari walczy na FAME od 2018 roku, czyli od 2 gali FAME MMA. Jego pierwszym przeciwnikiem był Sylwester “Bystrzak” Tkocz, z którym wygrał w pierwszej rundzie przez TKO.

Przez 4 następne walki, szczęście mu nie dopisywało, gdyż wszystkie przegrał praktycznie na punkty, oprócz jednej przegranej przez dyskwalifikację podczas pojedynku z Adrianem “Polakiem” Polańskim. 

Złą passę przezwyciężył na FAME MMA 10, a jego przeciwnikiem był Mateusz “Haribo” Gąsiewski. 

Jego następnym przeciwnikiem był Filip “Filipek” Marcinek, z którym wygrał na punkty podczas FAME MMA 11.

Na FAME MMA 13 doszło do rewanżu między Ferrarim a Polakiem, lecz po raz drugi Ferrari przegrał ten pojedynek, tym razem na punkty. 

Dwa następne pojedynki wygrał Ferrari przez KO i TKO, odpowiednio z Pawłem “Scarface” Bombą i Mariuszem “Hejterem” Słońskim.

Jego następnym przeciwnikiem będzie Kamil “Szczurek” Łaszczyk, jednym z najlepszych polskich bokserów.

Amadeusz Ferrari Roślik – rekord

Ferrari ma na swoim koncie stoczonych 10 walk, z czego pięć wygranych, 5 przegranych i żadnego remisu. Jego następna walka zadecyduje o balansie rekordu.

Amadeusz Ferrari – Kamil Łaszczyk

Ferrari i Łaszczyk nie pałają do siebie entuzjazmem. Ich konflikt zaczął się od niewinnego komentarza Łaszczyka pod filmem na Youtube “Dzień z zawodnikiem”, w którym gwiazdą był Amadeusz Ferrari. komentarz Łaszczyka brzmiał następująco: “Kolejny kretyn gwiazda międzynarodowa haha”.

Ferrari od razu skomentował wpis na swoim Twitterze i wybuchła wojna. Za każdym razem, kiedy Ferrari był pytany z kim chciałby zawalczyć, to zawsze wspominał o Kamilu Łaszczyku. Pojechał nawet do Tajlandii na sportowy obóz przygotowawczy aby przygotować się do walki życia – o czym zaraz wspomnimy.

Ferrari zawalczy z Łaszczykiem na FAME MMA 17 03 lutego 2023 roku. Zawalczą oni na zasadach MMA.

Amadeusz Ferrari Roślik – Trans.TV

Amadeusz Ferrari wyjechał pod koniec roku 2022 do Tajlandii na sportowy obóz przygotowawczy. Doznał on jednak kontuzji i nie mógł kontynuować treningów. W międzyczasie przyleciał do niego Natan Marcoń, z którym spędził resztę wyjazdu. 

Ferrari zaczął streamować na Twitchu pobyt w Tajlandii, jak np. zwiedzanie miasta, tajską kuchnię itd. Wpadł on jednak na pomysł, aby zatrudnić panią od masażu i streamować tą całą sytuację. Kobieta w pewnym momencie pokazała piersi na transmisji, co o mały włos nie kosztowało Ferrariego banem na tej platformie.

Każdego dnia, mężczyźni zapraszali inne kobiety i transmitowali z ich udziałem na platformie Twitch.TV i Kick.TV, niekiedy żucając niemiłe komentarze w ich stronę po polsku aby kobiety nie rozumiały co o nich mówią. Ich komentarze nie na miejscu i specyficzne transmisje z udziałem tych kobiet obiły się na każdym kanale commentary, jak i również dużo osobowości publicznych wypowiedziało swoje opinie.

Jedną z tych osób była Maja Staśko, która pomówiła Amadeusza i Natana o transfobię.