Kim jest Alan Kwieciński? Karta Zawodnika

Alan Kwieciński jest znaną polską osobowością, zyskał rozpoznawalność, gdyż był on uczestnikiem polskiego reality show – Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Wziął on udział w 6 sezonach programu. 

Alan jest również trenerem personalnym i zawodnikiem federacji FAME MMA.

Alan Kwieciński – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Alan Kwieciński Alanik 26.07.1992 30 lat 181 cm 84,3 kg 183 cm 5-13-1
Imię i Nazwisko: Alan Kwieciński
Zawodnik: Alanik
Data urodzenia: 26.07.1992
Wiek: 30 lat
Wzrost: 181 cm
Waga: 84,3 kg
Zasięg: 183 cm
Stoczone Walki (HL) 5-13-1

Alan Kwieciński – wiek

Alan urodził się 26 lipca 1992 roku w Olsztynie, rocznikowo skończy on 31 lat w 2023 roku.

Alan Kwieciński – wzrost

Alan ma 181 cm wzrostu. Ma on również duży zasięg rąk, który wynosi 183 cm.

Alan Kwieciński – waga

Według informacji podanych przez federację Fame, Alan waży aktualnie 89 kg. Limit wagowy, w którym zawalczy wynosi 83,9 kg.

Alan Kwieciński – FAME MMA

Alan Kwieciński zadebiutował w FAME MMA na 6 gali tej federacji. Jego przeciwnikiem był Arkadiusz Tańcula. Walka nie przebiegła po myśli Alana, jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą został Arek. 

Następnie, ponownie zobaczyliśmy Alana w oktagonie podczas 8 gali FAME MMA, wygrał on wtedy z Piotrem Pająkiem, w formule kickboxingu. 

Na FAME MMA 10 doszło do rewanżu między zawodnikami i tym razem Alan przegrał z Pająkiem, rozpoczynając złą passę na następnych galach FAME. 

Po rocznej przerwie od występów w federacji FAME, Alan wrócił do oktagonu i zawalczył z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 14. Była to mocno wyrównana walka, zdaniem publiczności Alan był nieco lepszy od rywala. Szoku doznali widzowie, kiedy po ogłoszeniu wyniku, niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Mateusz Murański. Była to kolejna porażka Alana Kwiecińskiego.

Ostatnia walka Alanika odbyła się w listopadzie 2022 roku na FAME MMA 14, którą stoczył z Patrykiem “Bandurą” Bandurskim. Po stoczonych trzech rundach, jednogłośną decyzją sędziów wygrał Bandura. 

Co czeka Alana na FAME MMA 17? Tydzień przed galą, Alan przyjął propozycję zastępstwa Arka Tańculi, który doznał kontuzji (całkowite uszkodzenie głowy przyśrodkowej mięśnia 4-głowego). Jego przeciwnikiem będzie więc Maksymilian Wiewiórka. Walka odbędzie się w K-1, w małych rekawicach, a limit wagowy to 83.9 kg.

Alan Kwieciński – rekord

Alan ma na swoim koncie 19 walk a jego rekord to 5-13-1. Walczył on głównie w MMA i K-1, raz tylko w boksie. 

Jego dokładny rekord to:

Rekord MMA: 2-5-0

Bilans K-1: 3-7-1

Boks: 0-1-0

Walczył on w organizacjach jak FEN, High League, Armia Fight Night, Granda PRO, WCA Fight Night, itd.

Alan Kwieciński – High League

Po przegranym rewanżu w Piotrem Pająkiem podczas FAME MMA 10, Alan podpisał kontrakt w High League. Podczas 2 gali HL, Alan zmierzył się z Denisem Załęckim, z którym od dłuższego czasu ma na pieńku.

Przeciwnik Alana był od niego o 20 kg cięższy i nieco wyższy, co zmniejszało szansę Alana na wygraną. Po stoczonych 3 rundach w zasadach K-1, Denis Załęcki wygrał pojedynek jednogłośną decyzją sędziów.

Swoją drugą walkę w High League stoczył na 3 gali tej federacji a jego przeciwnikiem był ojciec Denisa Załęckiego, Dawid Załęcki. Walka trwała niecałą rundę, gdyż Dawid posłał trzykrotnie Alana na kolana, przez co sędzia musiał zakończyć pojedynek.

Alan Kwieciński – mmm puuu

Pod koniec wywiadu z Kasią Szklarczyk,który miał miejsce po drugiej konferencji przed FAME MMA 16, Alan zaczął dziwnie gestykulować w stronę Amadeusza “Ferrari” Roślika. Wydawał on również bardzo prymitywne dźwięki, zachowując się jak “neandertalczyk” według widzów – “uuuu, hehehe, yhehe, kurwa eee, hehehehe, puuu, mmmm, puuuu, yhyhy, no”.

Wywiad ten stał się memem, trafiając do szerszej publiczności zagranicą.