Kim jest Agata „Fagata” Fąk? Karta Zawodnika

Fagata jest twórcą internetowym na platformach Tik tok, Instagram, Youtube. Zasłynęła dzięki byłemu związkowi z jednym z najbardziej znanych polskich youtuberów, Stuartem Burtonem – Stuu, jak i będąc przez chwilę członkinią projektu TEAM X.

W ostatnich latach, po zerwaniu, odgrywa ona główną rolę w wielu dramach z innymi influencerami.

Fagata – Najważniejsze informacje

Imię i Nazwisko: Pseudonim: Data urodzenia: Wiek: Wzrost: Waga: Zasięg: Stoczone Walki (HL)
Agata Fąk Fagata 2000 22 lata 163 cm 58,6 kg TBA 1-1-0
Imię i Nazwisko: Agata Fąk
Zawodnik: Fagata
Data urodzenia: 2000
Wiek: 22 lata
Wzrost: 163 cm
Waga: 58,6 kg
Zasięg: TBA
Stoczone Walki (HL) 1-1-0

Fagata – waga

Aktualna waga zawodniczki nie jest jeszcze znana, dowiemy się ile dokładnie waży podczas ceremonii ważenia na czwartek gali High League. Podczas jej ostatniej walki, gdzie zawalczyła z Moniką Kociołek, Fagata ważyła ona 58,6 kg.

Fagata – wzrost

Według danych publikowanych przez federację High League, Fagata mierzy 163 cm wzrostu.

Fagata – wiek

Agata, urodzona 2000 roku w Koninie, obchodzi swoje urodziny 24 sierpnia. Aktualne ma 22 lata.

Fagata – rekord walk

Zawodniczka ma na swoim koncie dwie walki, pierwszą z influencerką Lexy Chaplin, z którą przegrałą w pierwszej rundzie gali High League 1. Drugą, z wyżej wymienioną Moniką Kociołek wygrała po upływie całych trzech rund.

Przed nią trzecie stracie na High League 4, z jedną z topowych polskich influencerek Natalią “Natsu” Karczmarczyk. Fagata na pierwszej konferencji tej gali wypowiedziała się na temat możliwego poprzestania występów w freak fightach, gdyż w planach ma operację na początku 2023 roku.

Walka Fagata vs. Monika Kociołek

Podczas co-main eventu gali FAME MMA 13, która miała miejsce 14 maja 2022 roku, dziewczyny stoczyły w oktagonie trzy rundy. Fataga dalej będąc zawodniczką High League została wypożyczona FAME MMA na tą jedną walkę. Mimo lepszych warunków fizycznych Moniki, wygraną przyznano jednogłośną decyzją sędziów Fagacie.